NFZ w Kaliszu z nową siedzibą

Po dwudziestu latach kaliska delegatura NFZ przeprowadziła się z ulicy Kolegialnej 4 na Skarszewską 42A.

Od 1 marca na nowej lokalizacji działa delegatura WOW NFZ w Kaliszu przy ulicy Skarszewskiej. Siedziba wraz z salą obsługi klienta mieści się w budynku położonym w pobliżu innych placówek ochrony zdrowia (Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Toruńskiej, Oddziału Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu, Stacji Krwiodawstwa oraz Wydziału Medycznego PWSZ), dobrze skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta.

– Lokalizacja w przyziemiu oraz aranżacja pomieszczeń, zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta jest nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – wylicza Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu. – Obok budynku są miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla osób z niepełnosprawnością. Wszystko to, zgodnie z przyjętą przez NFZ strategią, podnosi standard obsługi klientów oraz ułatwia im szybkie i komfortowe załatwianie takich spraw, jak: potwierdzanie profilu zaufanego, logowanie na konto IKP, wydawanie kart EKUZ, potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne.

Delegatura przy ul. Skarszewskiej 42A w Kaliszu jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Numery telefonów do delegatury pozostały bez zmian. Osobne wejście znajduje się z tyłu wejścia głównego do budynku.

Powiązane artykuły